Tedavilerimiz

Imperial Kalamış


Tedavilerimiz uzman ekibimiz tarafından, kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Yaş, boy, kilo gibi etkenler kişiden kişiye farklılık gösterdiği için, her bir danışanımızı kliniğimizde görmek istiyoruz. Siz değerli danışanlarımızı kahve içmeye kliniğimize bekliyoruz...

CRYO21


CRYO21, FDA * / CE ve Amerikan Kozmetik Cerrahi Akademisi tarafından onaylanan teknolojidir. Tedavi, herhangi bir yan etki olmaksızın tamamen güvenli ve zararsızdır.Teknoloji ABD'de Massachusetts Genel Hastanesi ve Harvard Üniversitesi'nden araştırmacılar tarafından icat edildi. CRYO21 teknolojisi kelimenin tek anlamıyla mükemmel bir yeniliktir; kollardaki “yarasa kanatları”, bölgesel karın yağları, uyluklardaki selülit, çift çene ve hatta yüzdeki solma kırışıklıklarını bile gidererek vücudun tüm bölgelerini baştan ayağa tedavi etme gücü vardır. Cihazlarımız, yağ hücreleri dışında vücuttaki hiçbir bölgeye etki etmez, direkt olarak yağ hücrelerine etki eder. Yağlar, -40°C'de kırılarak doğal yollarla vücüttan atılır. İlk seanstan itibaren gözle görülür bir etkisi vardır. Sonuçlarımız; hedeflere, boya, kiloya, yağ oranına ve yaş gibi kritelere göre farklılık gösterir. Bundan dolayı, her bir danışmanımıza uzmanlarımız ayrı şekilde program belirler.

Tedavi Yöntemlerimiz


Bölgesel yağlarınızla vedalaşın

CRYO21, yüzey sıcaklığını düşürür ve yağ hücrelerini kalıcı olarak ortadan kaldıran bir termal şok yaratmada etkisi bulunur. Daha sonra bu yağ hücreleri doğal yollarla vücüttan atılır.

Selülitleri yok edin

İstatistiklere göre, kadınların% 80'inden fazlası selülitten muzdarip ve şimdiye kadar buna çözüm olarak elle tutulur bir tedavi yoktu. Modern teknolojinin bu soruya cevabı karşınızda - kriyoterapi. Soğuğun cilt üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğu bilinmekte ve yağ hücrelerinin tamamen doğal yollarla dışarıya atılması selülitleri gözle görülür ölçüde daha rahat yok edilmesini sağlar.

Birden fazla etki

CRYO21, soğuk etkisiyle vücütta şok yaratarak yağ yakmanızı sağlar. Vücüttaki kan dolaşımını arttırır, toksinlerden arınmanızı sağlar, kasları canladırır, selülitleri azaltır, cildinizi sıkılaştırır.

Kullanım alanları

CRYO21, henüz ülkemize yeni gelmesine rağmen özellikle Avrupa ve Amerika'da yaygın olarak kullanılmaktadır. Sadece estetik alanında kullanıldığı sanılsa da kullanım alanları çok geniştir. Fizyoterapistler, masaj terapistleri, kayropraktörler, eklem ve kas problemlerinde ve sporcular tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

before-after-img-1 before-after-img-1 before-after-img-1 before-after-img-1 before-after-img-1

Tedavi Cihazlarımız

Cryo21
Generic placeholder image

"Cryo” kelime anlamı, buz gibi soğuk anlamına gelen Yunanca “kryos” tan türetilmiştir.Bu teknik, Massachusetts Genel Hastanesi ve Harvard Üniversitesi'ndeki araştırmacılar sayesinde Amerika'da doğdu. Bu metodoloji Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) ve Amerikan Kozmetik Cerrahi Akademisi tarafından onaylanmıştır. Bölgesel ve inatçı yağları gidermek için kriyo-lipoliz (soğuk yağ kırma) teknolojisini kullanır. Yağ hücreleri soğuğa karşı çevredeki bölgeden daha hassastırlar, dondurularak yavaş yavaş ve kademeli olarak kendiliğinden boşaltma işlemine tabi tutulurlar, buna “apoptoz” (programlanmış hücre ölümü) adı verilir. İnsan vücudundan alınan lipitler (yağ hücreleri), doğal yollarla vücüttan atılırlar. Yüzde; Doku sıkılaştırıcı, kırışıklık azaltıcı, el ve yüzdeki yaşlılık lekelerini soldurur, 'çift çene' azaltma, erken yaşlanma tedavisi, 'Gül Hastalığı' tedavisinde kullanılır. Vücütta ise; yağ hücrelerini yok etme, selülitin ortadan kaldırılması, cilt tonlaması, zayıflatma ve yeniden şekillendirme, kan dolaşımının iyileştirilmesinde kullanılır.

Turbo
Generic placeholder image

Ice 21® (Turbo), vücutta sıcak ve soğuk çift etki yaratabilen yenilikçi bir sistemle istenilen alana ulaşır. Plakalar tarafından üretilen soğuk etki, kas stimülasyonu ile birlikte, anında ve etkili bir termal şok yaratır Bu teknik, vasküler sistemin uyandırılmasına ek olarak, dokuların kademeli olarak iyileşmesini ve spesifik bir oksijenasyonu (oksijen ile besleme) oluşturur. Soğuk bileşen ayrıca, tedavi edilen bölgedeki yağ hücrelerinin ortadan kaldırılmasını sağlar. Buna ek olarak, yeniden şekillenmenin önünü açarak inatçı ve bölgesel yağ hücrelerinin yok edilmesine yardımcı olur. Vücütta yağ hücrelerinin ve selülitlerin azalmasını, ödemin atılması, sıkılaştırıcı, 'portakal kabuğu derisinin' iyileştirilmesi, derin sıkılaştırıcı, yaşlanma karşıtı ve metabolizma hızlandırıcı etkileri vardır.

Waves
Generic placeholder image

Yaşlanma karşıtı, sıkılaştırıcı ve zayıflama konusunda uzmandır. Waves21 çığır açan bir yeniliktir çünkü çok benzersiz bir teknoloji sunar: elektrik stimülasyonu ve soğuk tedavi kombinasyonu. PROesthetic tarafından Hightech vücut bakımı kategorisinde Ödül kazanmıştır. Özel elektrikli iki başlığı sayesinde, sinüs dalga formuna sahip bir elektrik akımı yayar. Aynı zamanda hücresel düzeyde sodyum ve potasyum arasındaki dengeyi kolaylaştırır ve selülit ve / veya yağ problemleri olan dokuların normalleşmesine katkıda bulunur.Diğer cihazların aksine, buradaki sıcaklık -12 ° C / -15 ° C'ye düşürülür. Yüz hariç vücüdun her noktasına uygulanabilir. Lokalize karın yağları ve bizon kamburunda tedavi olanağı sağlar. 100% Güvenli ve yan etkisiz. Daha iyisi ne olabilir ki? 40 Yaş üstünde Pre-menopoz ve menopoz süresinde kilo vermenize engel olan metobolik blokajları açar, yağ kırma işlemin etkisi 2 kat artar. 40 Yaş altında ise dirençli yağlar vücutta direnç gösteren metabolik blokajları açar, selülit ve köklenmiş yağlar için kesinlikle tavsiye edilir. Uygulamanın en büyük özelliği metabolizmayı 4 farklı bölgeden metaforik dalga ile uyarararak kiloyu tutan blokajı açmak. Bunların dışında Waves teknolojisi özellikle sporcular tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Sakatlıkların önüne geçmek adına sporcular tarafından tercih edilmektedir. Sakatlık sonrasında ise kasların uyarılmasında çok önemli bir teknoloji olan Waves, Avrupa ve Amerika'da kadın ve erkek profesyonel sporcular tarafından tercih edilmektedir.

Before / After

before-after-image

5 Seans

before-after-image

5 Seans

before-after-image

10 Seans

before-after-image

10 Seans

before-after-image

10 Seans

before-after-image

5 Seans

before-after-image

5 Seans

before-after-image

5 Seans

Tedavi programlarımız kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Size en uygun tedaviyi ve cihazı bulmak için uzman kadromuz ve mucizevi cihazlarımız sizleri bekliyor. Birlikte hedeflerinize ulaşmak artık hayal değil. Sizleri Imperial Kalamış'a bekliyoruz.

Şimdi Randevu Alın

Uzman Ekibimiz Sizleri bekliyor


Connect+