Hakkımızda

İrem UĞURLUKurucumuz olan İrem UĞURLU, Gazi Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunudur. Uzun yıllar Finans ve Sağlık sektörlerinde yönetici pozisyonunda görevler üstlenmiştir. 2014 yılından bu yana sağlık sektöründedir. Ocak 2014 yılında İSU Sağlık Hizmetleri ve Bilişim Teknolojileri AŞ'yi kurmuştur. Yoğun bakım yazılımı üzerine kurulu olan bu şirket Alman ortağı HIM ile 8 Avrupa ülkesinde sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Kendisi bu alandaki ilk Türk kadın girişimcimizdir. ISU, daha sonra iştirak olarak Imperial Kalamış'ı bünyesine katmıştır.

iremugurluMisyonumuz

İSU SAĞLIK HİZMETLERİ OLARAK, SAĞLIK SEKTÖRÜNDE SAĞLADIĞIMIZ GÜVENİ VE BAŞARIYI İŞTİRAKİMİZ OLAN IMPERIAL KALAMIS'TA DANIŞAN MUTLULUĞUNU ÖNCELİĞİMİZ OLARAK BENİMSEYEREK, HER GEÇEN GÜN DAHA DA BÜYÜMEYİ HEDEFLİYORUZ.

Vizyonumuz

GÜNÜMÜZDE ÇIĞIR AÇAN VE YENİ NESİL OLARAK ADLANDIRILAN TÜM TEKNOLOJİLERİ İLK SIRADA TAKİP EDEN BİZLER, ZAYIFLAMA ALANINDA DA ÇIĞIR AÇAN BU TEKNOLOJİYİ DAHA DA İLERİ GÖTÜRME VİZYONUYLA DÜNYADAKİ ÖNCÜ FİRMALARDAN BİR KAÇI İÇİNDE OLMAYI HEDELİYORUZ.
imperial-img

Şimdi Randevu Alın

Uzman Ekibimiz Sizleri bekliyor